RAMUS KŪDIKIO MIEGAS namuose

Jei pirmenybę teikiate asmeniniam kontaktui, o pagalbą, kuri gali padėti kūdikiui miegoti ramiau, norite pamatyti realiai, ši konsultacija būtent Jums.

Konsultacijos metu išsamiai aptarsime kūdikių miego ypatumus, dienotvarkės principus, konkrečius miego iššūkius ir situacijas bei galimus pokyčių metodus. Taip pat paruošime individualią dienotvarkę bei miego pokyčių planą. Po konsultacijos visą mėnesį galėsite papildomai klausti ir konsultuotis elektroniniu paštu neribotu laiškų skaičiumi.

90 min konsultacija kliento namuose + palaikymas el. paštu. Prieš konsultaciją pildoma anketa, leidžianti konsultantui susipažinti su esama situacija.

Konsultacijos metu:

  • detaliai aptarsime kūdikio miego aplinką;
  • aptarsime kūdikių ir vaikų miego principus bei ritmą;
  • apžvelgsime rekomendacijas, galinčias padėti ramesniam miegui;
  • susipažinsime su esama situacija, bei neraminančiais klausimais;
  • peržvelgsime esamą dienotvarkę ir dienos veiklas;
  • aptarsime ilgalaikius ir trumpalaikius miego tikslus;
  • galimas susidariusios situacijos priežastis ir būdus jai keisti;
  • parengsime miego pokyčių planą, atsižvelgiant į konkrečios šeimos tėvystės vertybes ir prioritetus.

Į laiškus visuomet norime atsakyti kaip įmanoma greičiau, tačiau tai gali trukti iki 3 darbo dienų.

*Užsakant šią konsultaciją, patvirtinu, kad suprantu, jog teikiamos konsultacijos yra rekomendacinio pobūdžio, jų metu pagrindinis dėmesys skiriamas kūdikio poreikius atitinkančios dienotvarkės sudarymui ir tinkamos miego aplinkos kūrimui, remiantis Jautrių miego konsultacijų instituto (ang. Institue of Sensitive Sleep Consulting) rekomendacijomis.

Konsultacijų metu nediagnozuojami sveikatos sutrikimai ir neskiriamas jokio tipo gydymas.  Jei turite bent menkiausių įtarimų, kad neramus kūdikio miegas yra įtakotas kūdikio sveikatos būklės, nedelsdami kreipkitės į šeimos gydytoją arba pediatrą.

Kaina: 150 eur

Konsultacijų palyginimas ->

SEK MIEGO PELYTES @miegopelytes