Ramus miegas 30

 

Konsultacijos metu atsakysime į iškilusius klausimus dėl mažylio dienotvarkės, aptarsime jūsų lūkesčius mažylio miegui, ar jie atitinka mažylio amžių, miego aplinkos gerinimą ir kitas konkrečias miego temas.

Rinkitės būtent šią konsultaciją, kai:
• norite užduoti konkrečius klausimus;
• neplanuojate ilgalaikių pokyčių;
• norite pasitarti dėl perėjimo prie mažiau dienos miegelių

Formatas: 30 min online pokalbis Jums patogiausiu būdu (telefonu, Skype, Viber, Messenger, kita).

Pastaba: ši konsultacija netiks, jei norite išmokyti mažylį užmigti savarankiškai arba jei norite išsamiai aptarti bendrą miego pokyčių planą. Po šios konsultacijos nėra siunčiama konsultacijos santrauka. 

Svarbu: tik apmokėtos konsultacijos laikomos patvirtintomis. Negavę mokėjimo per 3 d. d. nuo registracijos, pasiliekame teisę atšaukti rezervaciją.

Mokėjimo grąžinimas:
100% – atšaukiant likus daugiau nei 3 darbo dienoms iki konsultacijos laiko;
50% – atšaukiant likus mažiau nei 3 darbo dienoms iki konsultacijos laiko.

*Užsakant šią konsultaciją, patvirtinu, kad suprantu, jog teikiamos konsultacijos yra rekomendacinio pobūdžio, jų metu pagrindinis dėmesys skiriamas kūdikio poreikius atitinkančios dienotvarkės sudarymui ir tinkamos miego aplinkos kūrimui, remiantis Jautrių miego konsultacijų instituto (ang. Institue of Sensitive Sleep Consulting) rekomendacijomis.

Konsultacijų metu nediagnozuojami sveikatos sutrikimai ir neskiriamas jokio tipo gydymas. Jei turite bent menkiausių įtarimų, kad neramus kūdikio miegas yra įtakotas kūdikio sveikatos būklės, nedelsdami kreipkitės į šeimos gydytoją arba pediatrą.

Konsultacijų palyginimas ->