Ramus miegas 60 + palaikymas (1 mėn.)

 

Konsultacijos metu aptarsime esamą kūdikio miego situaciją, dienotvarkę, galimas neramaus miego priežastis ir šeimos lūkesčius mažylio miegui. Atsižvelgiant į mažylio amžių, temperamentą bei šeimos lūkesčius, pasiūlysime individualią dienotvarkę ir Jums priimtiniausią pokyčių planą, naudojant švelnius miego gerinimo metodus.
Palaikymo laikotarpiu, nekantriai lauksime Jūsų žinučių apie tai, kaip sekasi įgyvendinti pokyčius, kad galėtume palaikyti, patarti kitus žingsnelius ir kartu pasidžiaugti ramesniu mažylių miegu.

Rinkitės būtent šią konsultaciją, kai:
• mažylis vyresnis nei 6 mėn;
• mažyliui sunku užmigti be aktyvios pagalbos ar vargina dažni nubudimai nakties metu (savarankiškai užmiegantiems mažyliams tinkamesnė konsultacija Ramus Miegas 60)
• planuojate ilgalaikius pokyčius, tokius kaip savarankiškas užmigimas, naktinių nubudimų mažinimas;
• pokyčių metu norite žinoti, jog visuomet galite sulaukti patarimo ir palaikymo;

Formatas: 60 min online pokalbis Jums patogiausiu būdu (telefonu, Skype, Viber, Messenger, kita) + konsultacijos santrauka + palaikymas (1 mėnesio) (el. paštu arba pokalbis).

Pastaba: Į laiškus visuomet norime atsakyti kaip įmanoma greičiau, tačiau tai gali trukti iki 3 darbo dienų.

Svarbu: tik apmokėtos konsultacijos laikomos patvirtintomis. Negavę mokėjimo per 3 d. d. nuo registracijos, pasiliekame teisę atšaukti rezervaciją.

Mokėjimo grąžinimas:
100% – atšaukiant likus daugiau nei 3 darbo dienoms iki konsultacijos laiko;
50% – atšaukiant likus mažiau nei 3 darbo dienoms iki konsultacijos laiko.

*Užsakant šią konsultaciją, patvirtinu, kad suprantu, jog teikiamos konsultacijos yra rekomendacinio pobūdžio, jų metu pagrindinis dėmesys skiriamas kūdikio poreikius atitinkančios dienotvarkės sudarymui ir tinkamos miego aplinkos kūrimui, remiantis Jautrių miego konsultacijų instituto (ang. Institue of Sensitive Sleep Consulting) rekomendacijomis.

Konsultacijų metu nediagnozuojami sveikatos sutrikimai ir neskiriamas jokio tipo gydymas. Jei turite bent menkiausių įtarimų, kad neramus kūdikio miegas yra įtakotas kūdikio sveikatos būklės, nedelsdami kreipkitės į šeimos gydytoją arba pediatrą.

Konsultacijų palyginimas ->