Ramus Miegas 60

 

Konsultacijos metu aptarsime esamą kūdikio miego situaciją, dienotvarkę, galimas neramaus miego priežastis ir tai, kokio mažylių miego tikitės Jūs. Pasidalinsime žiniomis, kas ir kodėl įtakoja vaikų miegą ir kokie pokyčiai gali jį pagerinti.

Atsižvelgiant į mažylio amžių, temperamentą bei šeimos lūkesčius, pasiūlysime individualią dienotvarkę ir Jums priimtiniausią pokyčių planą, naudojant tik švelnius metodus.

Rinkitės būtent šią konsultaciją, kai:
• mažyliui dar nėra 6 mėnesių (iki 4 gyvenimo mėnesio, rekomenduojame pradėti nuo seminaro Pirmųjų mėnesių miegas, peržiūros (nuoroda į seminarą: LINK )
• mažylis užmiega savarankiškai (be žindymo, supimo ar kitos aktyvios pagalbos);
• norite pasitarti dėl vyresnių nei 2 metų vaikų miego;
• aptartus pokyčius norite įgyvendinti savarankiškai.

Formatas: 60 min online pokalbis Jums patogiausiu būdu (telefonu, Skype, Viber, Messenger, kita) + konsultacijos santrauka.

Pastaba: šis konsultacijos tipas neįtraukia tolimesnio palaikymo ir bendravimo el. paštu gavus konsultacijos santrauką.

Svarbu: tik apmokėtos konsultacijos laikomos patvirtintomis. Negavę mokėjimo per 3 d. d. nuo registracijos, pasiliekame teisę atšaukti rezervaciją.

Mokėjimo grąžinimas:
100% – atšaukiant likus daugiau nei 3 darbo dienoms iki konsultacijos laiko;
50% – atšaukiant likus mažiau nei 3 darbo dienoms iki konsultacijos laiko.

*Užsakant šią konsultaciją, patvirtinu, kad suprantu, jog teikiamos konsultacijos yra rekomendacinio pobūdžio, jų metu pagrindinis dėmesys skiriamas kūdikio poreikius atitinkančios dienotvarkės sudarymui ir tinkamos miego aplinkos kūrimui, remiantis Jautrių miego konsultacijų instituto (ang. Institue of Sensitive Sleep Consulting) rekomendacijomis.

Konsultacijų metu nediagnozuojami sveikatos sutrikimai ir neskiriamas jokio tipo gydymas. Jei turite bent menkiausių įtarimų, kad neramus kūdikio miegas yra įtakotas kūdikio sveikatos būklės, nedelsdami kreipkitės į šeimos gydytoją arba pediatrą.

Konsultacijų palyginimas ->