RAMUS VAIKO MIEGAS greiti atsakymai

Kai neramina konkretus mažylio miego klausimas ar norisi tiesiog pasitarti – šis paketas tinkamiausias pasirinkimas. Tačiau jei siekiate kompleksinio sprendimo bei palaipsniui išmokyti savarankiško užmigimo, tam labiau tinka ilgesnės trukmės konsultacijos Pradžia ar Išsamiai, kad bendraudami neskubėtume.

Anketa prieš konsultaciją – esamos miego situacijos ir miego istorijos apibūdinimui + 30 min konsultacija telefonu, Skype ar kitu patogiu nuotoliniu būdu.

Konsultacijoje galime kalbėtis apie:

  • esamos dienotvarkės tinkamumą vaiko amžiui;
  • ar miego dabartinė miego situacija yra natūrali tam tikrame vaiko raidos etape;
  • kitus Jus dominančius klausimus apie vaikų miegą;
  • čiulptuko atsisakymą;
  • kitus konkrečius klausimus.

Pastaba: šis konsultacijos tipas neįtraukia tolimesnio palaikymo ir bendravimo el. paštu. Konsultacijos ataskaita nesiunčiama.

*Užsakant šią konsultaciją, patvirtinu, kad suprantu, jog teikiamos konsultacijos yra rekomendacinio pobūdžio, jų metu pagrindinis dėmesys skiriamas kūdikio poreikius atitinkančios dienotvarkės sudarymui ir tinkamos miego aplinkos kūrimui, remiantis Jautrių miego konsultacijų instituto (ang. Institue of Sensitive Sleep Consulting) rekomendacijomis.

Konsultacijų metu nediagnozuojami sveikatos sutrikimai ir neskiriamas jokio tipo gydymas.  Jei turite bent menkiausių įtarimų, kad neramus kūdikio miegas yra įtakotas kūdikio sveikatos būklės, nedelsdami kreipkitės į šeimos gydytoją arba pediatrą.

Kaina 30 eur

Konsultacijų palyginimas ->