RAMUS VAIKO MIEGAS išsamiai

Konsultacijos metu išsamiai aptarsime vaikų miego ypatumus, dienotvarkės principus, konkrečius miego iššūkius ir situacijas bei galimus pokyčių metodus. Taip pat paruošime individualią dienotvarkę bei miego pokyčių planą. Po konsultacijos visą mėnesį galėsite papildomai klausti ir konsultuotis elektroniniu paštu neribotu laiškų skaičiumi.

Anketa prieš konsultaciją – esamos miego situacijos ir miego istorijos apibūdinimui + 60 min konsultacija telefonu, Skype ar kitu patogiu nuotoliniu būdu.

Konsultacijoje galime kalbėtis apie:

  • esamą situaciją bei neraminančius klausimus;
  • kūdikių ir vaikų miego principus bei ritmą;
  • esamą dienotvarkę ir dienos veiklas;
  • ilgalaikius ir trumpalaikius miego tikslus;
  • galimas susidariusios situacijos priežastis ir būdus jai keisti;
  • miego pokyčių planą, atsižvelgiant į konkrečios šeimos tėvystės vertybes ir prioritetus.

Į laiškus visuomet norime atsakyti kaip įmanoma greičiau, tačiau tai gali trukti iki 3 darbo dienų.

*Užsakant šią konsultaciją, patvirtinu, kad suprantu, jog teikiamos konsultacijos yra rekomendacinio pobūdžio, jų metu pagrindinis dėmesys skiriamas kūdikio poreikius atitinkančios dienotvarkės sudarymui ir tinkamos miego aplinkos kūrimui, remiantis Jautrių miego konsultacijų instituto (ang. Institue of Sensitive Sleep Consulting) rekomendacijomis.

Konsultacijų metu nediagnozuojami sveikatos sutrikimai ir neskiriamas jokio tipo gydymas.  Jei turite bent menkiausių įtarimų, kad neramus kūdikio miegas yra įtakotas kūdikio sveikatos būklės, nedelsdami kreipkitės į šeimos gydytoją arba pediatrą. 

Kaina: 80 eur

Konsultacijų palyginimas ->